500 815 400
789 202 278

Krótkoterminowy wynajem apartamentówWynajem krótkoterminowy to coraz bardziej doceniana forma zakwaterowania w czasie wypoczynku w mieście lub w trakcie wyjazdów służbowych. Dla osób ceniących sobie komfort oraz prywatność nasza firma przygotowała wysokiej klasy apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Lublinie.

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie chcesz wygodnie i przyjemnie spędzić czas zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz piękne apartamenty mieszczące się w samym sercu Lublina. Dobra lokalizacja, wysoki standard pomieszczeń i dbałość o Państwa zadowolenie to  nasze priorytety.

Apartament na wynajem krótkoterminowy kontra hotel

W apartamencie można poczuć się jak we własnym domu. Apartament w przeciwieństwie do pokojowego hotelu składa się zazwyczaj z w pełni wyposażonej kuchni, łazienki, pokoju gościnnego, sypialnianego i dodatkowych pomieszczeń. Pościel, ręczniki, suszarka, żelazko i przedmioty codziennego użytku pozostawiamy do Państwa dyspozycji. Dzięki temu w zaciszu wynajętego mieszkania można popracować, odpocząć, samemu przygotować ulubiony posiłek lub po prostu skorzystać z oferty okolicznych lokali gastronomicznych.

Apartament to większa samodzielność i swoboda niż ma to miejsce w hotelu. Nie ma konieczności wchodzenia w interakcje z innymi gośćmi, w związku z tym apartamenty dedykujemy szczególnie osobom, którym zależy na prywatności lub spokojnym miejscu do pracy.

Niemniej jednak naszymi stałymi gośćmi są rodziny z dziećmi, dla których przygotowaliśmy szczególną ofertę. Przykładowo w apartamencie Cicha De Lux lub Krucza De Lux dzieci do 5 lat mogą przebywać z rodzicami bezpłatnie.

Nasze apartamenty

Udostępniamy apartamenty wyjątkowe, bo oferujące coś, czego w hotelu nie sposób doświadczyć. Jeżeli zdecydują się Państwo na wynajem krótkoterminowy apartamentu Cicha De Lux, do Państwa dyspozycji pozostawiamy prywatny ogród. Z kolei apartament Pół żartem pół serio lokalizuje się w zabytkowej kamienicy i zachwyca elegancją wnętrza.


Wróć do bloga